Családi Nap a 3. osztályban

2019. szeptember 28 -án szombaton a 3. osztályos gyerekekkel és szüleikkel családi napot tartottunk az iskola udvarán. A szorgos kezű anyukák krumplit és hagymát pucoltak, szeleteltek, az apukák pedig tüzet raktak. Szerencsére gyönyörű időnk volt, amely hozzájárult a jó hangulathoz. Amíg a gyerekekkel számháborúztunk és társasoztunk, addig a szülők elkészítették a két bográcsnyi paprikáskrumplit. A finom ebéd után előkerültek a házi sütik is, amiért külön köszönettel tartozunk. Délután még maradt idő egy kis játékra, majd a feltámadt szél és az esőfelhők véget vetettek az összejövetelnek. Nagyon vidám és tartalmas napot töltöttünk együtt, melyet tavasszal szeretnénk megismételni.

Egyedné Kamondi Tünde, Pintér Katalin és Noszlopy Szilvia

[slideshow_deploy id=’6157′]