Dolgozunk az utánpótláson! Körzeti labdarúgó torna és Bozsik torna beszámolók :)

Az elmúlt hónap rendkívül gazdag volt labdarúgó tornákban: egyrészről a körzeti diákolimpiák zajlottak, másrészről először vehettünk részt a Bozsik torna rendezvényen is. Igyekeztünk összegyűjteni minden fontos mozzanatot, reméljük, sikerült! 🙂 Időrendben visszafelé haladunk… 🙂

2023. május 25.: Bozsik Torna Balatonalmádiban, III. korcsoport: 2 nyert mérkőzés és 1 vesztes mérkőzés mellett igazán becsülettel helyt álltak a fiúk! Gratulálunk! 🙂 A Bozsik tornákon a becsületes játék a fontos, így itt eredményt nem hirdetnek, de mindenki egy finom müzliszelettel térhetett haza… 🙂

2023. május 24.: Körzeti labdarúgó diákolimpia I. korcsoport (1-2. osztályok): csapatunk Balatonfűzfő ellen nyert, Balatonalmádi ellen veszített, így egy becsületes ezüstéremmel zárta a tornát! Gratulálunk minden játékosnak!

2023. május 15.: Bozsik Torna Balatonalmádiban, II. korcsoport: 1 nyert mérkőzés és 3 vesztes mérkőzés, I. korcsoport: 2 nyert és 2 vesztes mérkőzés mellett igazán becsülettel helyt álltak a fiúk! Gratulálunk! 🙂 A Bozsik tornákon a becsületes játék a fontos, így itt eredményt nem hirdetnek, de mindenki egy finom müzliszelettel térhetett haza… 🙂

2023. április 18-án selejtező mérkőzésen, majd április 21-én.: Körzeti labdarúgó diákolimpia III. korcsoport (5-6. osztályok): becsületes bronzéremmel zárta a tornát! Gratulálunk minden játékosnak!