Föld Napi Verseny Zircen

A Bakonyi Természettudományi Múzeum munkatársai 2024. április 22-én természetismereti versenyre hívták az 5-6. osztályos diákokat a Föld Napja alkalmából. A versenyre Zircen került sor, a Múzeum épületében. Változatos, kreatív feladatok sorozata várt diákjainkra, akik becsülettel felkészültek a versenyre, és örömmel vettek részt a megmérettetésen! Nagyon büszke vagyok mindkettő csapatra, hiszen a 6. osztályosok megnyerték a versenyt, míg az 5. osztályosaink 1 ponttal kevesebbet értek csak el, így 2. helyen végeztek!

A 6. osztályos (I. helyezett) csapat tagjai: Szabó Bernadett, Spengler Boglárka, Mester Kristóf és Mészáros Péter.

Az 5. osztályos (II. helyezett) csapat tagjai: Csikós-Nagy Csepke, Iványi Borka, Márta Bendegúz, Neuburger Ármin.

Diákjaink a megszerzett tudáson túl ajándékkönyvvel is gazdagodtak, valamint egy kis finomsággal is kedveskedtek a Múzeum munkatársai!

Hálásan köszönjük a szervezést, és főleg, hogy ismételten egy nagyon színvonalas versenyen vehettünk részt a Bakonyi Természettudományi Múzeum jóvoltából!

Folytatjuk! 🙂

Gyenes Viktor földrajztanár