Gyűjtés a Török családnak

torokek

 

Iskolánk 8. osztályos tanulójának, Török Rékáéknak a múlt héten leégett a háza. Szeretnénk pénzbeli adománygyűjtéssel segíteni a családot. Kérünk minden jó szándékú adakozót, hogy adományát e két út valamelyikén küldje el a családnak:

  • Gyermeke osztályfőnökéhez juttassa el az elkövetkező napokban. Az osztályfőnökök  az osztályok adományát összegyűjtik, majd a leadás után bizonylatot fognak kapni a diákok. Ha névtelen adományt küldene, azt egy lezárt borítékban adják át az osztályfőnöknek. Az adományokat összegyűjtve eljuttatjuk a családhoz.
  • Az édesapa, Török Lajos bankszámlaszámára közvetlenül utalják el: 10918001-00000045-35430006 Unicredit Bank , Török Lajos.

További információ: https://www.facebook.com/reka.torok3

 A jókedvű adakozót szereti az Isten.” (2Kor. 9,7)

Kisantal T. ig.