Tájfutás és atlétika verseny

Az elmúlt időszakban több versenyen is részt vettek diákjaink képviselve és dicsőséget szerezve iskolánknak.

Tájfutóink ismét Várpalotán jártak a Várkerti Általános Iskola vendégeként és vettek részt az egyik legnehezebb terepi adottságokkal rendelkező versenyen. Szép eredményekkel tértünk haza a több mint 100 fős mezőnyből (az összes korosztály versenyzői).

III. kcs.

Pass Kinga I. hely

Pöttendi Martin I. hely

IV. kcs

Török Réka II. hely

Piros Ilona III. hely

Székely Péter III. hely

A csapat képekben

Április végén Veszprémben jártunk a IV. kcs. lányaival a körzeti atlétika versenyen. Iskolánk csapata az öt iskola közül a 4. helyen végzett, de csak hajszálnyival csúsztunk le a dobogó harmadik fokáról.

Az egyéni összetett eredmények alapján (közel 30 versenyző) Mustos Klaudia ezüstérmet szerzett, ami fantasztikus eredmény!

Klaudia atlétika

 

Gratulálunk minden versenyzőnek!