Körzeti diákolimpia: foci 3-4. osztályok

2021. október 21-én került sor Balatonalmádiban a körzeti diákolimpia 3-4. osztályosoknak szóló focimérkőzéseire, amelyen iskolánk csapata is képviseltette magát! Összesen 8 csapat mérte össze tudását 2*4 körös játékban, 2*10 perces mérkőzésekben. Ellenfeleink a pályán ezúttal a csajági, szentkirályszabadjai és balatonkenesei csapatok voltak. Minden meccsen rúgtunk gólt, de az ellenfél mindig többet, így sajnos nyert mérkőzésünk nem volt. Fontosnak tartom kiemelni, hogy diákjaink nagyon sportszerűen játszottak, kultúráltan, betartva a szabályokat, és ezért nagyon büszkék vagyunk Rájuk!

Eredményhirdetés most nem volt, hiszen tavasszal folytatódnak a mérkőzések! Addig is irány az edzés, és tavasszal újra összemérhetik tudásukat a csapatok!

Köszönjük a Szülőknek a szállítást!

Gyenes Viktor kísérőtanár