MCC VI. FIT Kaland Tehetség Verseny

A Litéri Református Általános Iskola 4. osztályát képviselte az Aranymálinkók csapata – Csapkó Vivien, Szabó Zsófia Anna, Szőnyegh Nóra – az MCC VI. FIT Kaland Tehetség Versenyen. A verseny Mátyás király korát idézte fel, 4 projektfeladatot kellett megoldaniuk a gyerekeknek: kreatív írás során mesét írtak a lányok arról, hogyan került a csapat Mátyás király udvarába, vállalkozást alapítottak, amelyhez tervet is kellett készíteniük, jelmezt terveztek, majd elkészítették, megépítették Mátyás király hétvégi vadászkastélyát dobozokból.

Csapatunk nagyon pozitív értékelést kapott, az országos döntőbe nem kerültünk be, de nagyon büszkék lehetünk a lányokra, mert 2 részfeladatnál is majdnem maximum pontszámot kaptak (kreatív írás, reneszánsz jelmezek).

Gratulálunk a csapattagoknak!

Pappné Szalai Veronika tanító, csapatkoordinátor