Meghívó 1956-os ünnepélyre

meghivo-k

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 60 éve történt eseményeire emlékezve iskolánk Litér Község Önkormányzatával együtt 2016. október 23-án (vasárnap) 17 órai kezdettel tartja ünnepélyét, amelyre ezúton tisztelettel meghívjuk Önöket! Az ünnepély helyszíne: Litér, Hősi Emlékmű. Esőhelyszín a Művelődési Ház nagyterme. Iskolánk 8. osztályos tanulói is szereplői lesznek a műsornak! Tisztelettel kérjük, hogy diákjaink ünneplő öltözetben vegyenek részt a rendezvényen.

A 60-éves évfordulóhoz kapcsolódva Litér Község Önkormányzata több programot is szervez. Kérjük, látogassanak el Litér Község honlapjára, vagy iskolánk honlapjára, ahol megtekinthetik a programkínálatot!

Tisztelettel:

Gyenes Viktor
Megbízott igazgató

meghivo-b