Örökös Ökoiskola lettünk!

A mai napon hivatalosan is átvettük az ÖRÖKÖS ÖKOISKOLA címet!

9 év telt el, hogy belevágtunk az ökoiskola projektbe, és idén iskolánk harmadszorra nyerte el az ökoiskola címet, amely egyúttal az ÖRÖKÖS ÖKOISKOLA címet is jelenti. Hatalmas öröm ez iskolánk egész közössége számára. A köszönet és a hála pedig minden pedagógust, technikai dolgozót, diákot és szülőt megillet, akik nélkül nem érhettük volna el ezt a célt! Nemes ügyünk leglelkesebb motorja pedig Bán Helga kolléganőm volt, akinek ezúton is hálásan köszönöm felbecsülhetetlen munkáját!

Köszönöm Pálfi Erika főosztályvezető Asszonynak, hogy nem pusztán átvehettem ezt a díjat, hanem még pár szót szólhattam is a többszáz fős hallgatósághoz!

Köszönöm Szabó J. Róbert esperes Úrnak, iskolánk fenntartójának, hogy mint mindig, most is velem, velünk tartott az úton!

A díjat Keszthelyi Nikoletta környezetvédelemért felelős helyettes államtitkár és Dr. Balatoni Katalin köznevelési helyettes államtitkártól vehettem át.

KÖSZÖNET ÉS HÁLA! Folytatjuk! 🙂

Gyenes Viktor igazgató