Partizán kidobós – Házi Bajnokság 2018.01.25.

Az idei tanévben is megrendezésre került a felsős osztályok közötti Partizán kidobós verseny. Minden osztály kiállította csapatát a versenykiírás szerint, bár sajnos két osztály nem használta ki a maximális létszámot, így ez nekik hátrányt jelentett a mérkőzések alatt.

A sorsolást követően megkezdődtek a küzdelmek. Nagy lelkesedés és komoly erőbedobás jellemezte a meccseket. Minden osztály csapatában voltak kiemelkedően ügyes dobók és elkapók egyaránt és megfigyelhető volt, hogy minden csapat az ellenfél legjobbjait igyekezett az elején kidobni. Az idei versenybe beszállt iskolánk igazgatója, Viktor bácsi, aki mindegyik csapatban lejátszott egy-két mérkőzést. A csapatok nagy örömmel fogadták az erősítést, de meg kell említeni, hogy igazgató Úr hasznos taktikai tanácsokkal is ellátta a csapatokat.

Oda- és visszavágókat rendeztünk és így született meg a végeredmény:

I. hely:          6. osztály

II. hely:        7. osztály és 8. osztály

III. hely:       5. osztály

Minden csapat oklevelet és egy kis finomságot kapott, amit köszönünk szépen iskolánknak! Gratulálunk minden csapatnak a sportszerű és lelkes részvételért!

KÉPEK