Változás az iskolapszichológusi ellátásban

Dobosné Bús Ágnes pszichológus főállású munkahelyének változása miatt nem tudja vállalni iskolánk ellátását, így 2018. február 1-től Bíró Tímea pszichológus veszi át az iskolapszichológusi feladatok ellátását. Bíró Tímea kéthetente keddenként fog konzultációt tartani, amely mind diákjaink, mind a Szülők számára térítésmentesen vehetőek igénybe, előzetes bejelentkezés alapján. Kérjük, fogadják bizalommal új iskolapszichológusunkat! Bemutatkozását az alábbiakban olvashatják:

„Biró Timea vagyok, Erdélyben, egy kis városban születtem. Már gimnáziumban megszerettem a pszichológiát így nem volt kérdés, hogy hol folytatom tanulmányaimat. Kolozsváron végeztem a pszichológia alapkézést, míg a mesterképzést már Debrecenben kezdtem el egészségpszichológia szakon. Mindig is gyerekekkel szerettem volna foglalkozni és a sors úgy hozta, hogy bár otthontól távol, de gyerekek között végezhetem munkámat.”