Reforgó Digitális Magazin pályázata – gratulálunk Detti!

A Reforgó Digitális Magazin szerkesztői alsós és 5 .osztályos tanulók részére pályázatot hirdetettek, mellyel a kiadványuk kreatív alkotóivá válhatnak a jelentkezők. Iskolánkból Szabó Bernadett 5. osztályos tanuló vett részt ebben a munkában és három írásával illetve alkotásaival bekerült ebbe a kiadványba, mellyel iskolánkat az országban működő református intézményekkel ismertetett meg.

Detti három fordulón keresztül lelkesen készítette alkotásait, melyek kreativitását, fantáziáját is megdolgoztatták.

Az első feladata iskolánk címerének bemutatása volt, a második fordulóban „….győzött a szeretet, halálból élet lett” (Sillye Jenő) szlogen jegyében  húsvéti hagyományt hirdető alkotással készült, végezetül pedig egy múltidéző feladatot kapott Detti. Egy régi tárgyat kellett keresnie az iskolából, amely segítségével érdekes történetet mesélt el arról.

Detti mindhárom feladatot nagyon lelkesen készítette és igazán igényes alkotásokkal tudta a magazint bővíteni, ezzel a Litéri Református Általános Iskola hírnevét is öregbítette.

Köszönöm kitartó munkádat!

Éliásné Biró Lilla

osztályfőnök