Serpa – kalandpark 2. félidő

serpa kaland

 

Ennek a napnak a célja a megszokott oktatási rendből való kiszakadás volt. Szabad levegőn élvezni a mozgás nyújtotta örömöket. Mindenki kipróbálhatta magát az erőt és kitartást „tesztelő” akadálypályán.

 

 

2014. szeptember 29-én az iskola tanulói újra Balatonfűzfőre, a Serpa – kalandparkba utaztak. Az oda- és visszautazáshoz három buszt vettünk igénybe. Szerencsénkre kellemes, napos, őszi időjárás volt. Azok az osztályok, akik nem pályán voltak, a park területén játszótereztek, kültéri fittness gépeken edzettek, labdáztak, tollasoztak. 8. osztályunk a közeli futballpályán focizott osztályfőnökével.

Szívesen mászták meg a tanulók a kilátót, ahonnan a TÁMOP 3.1.4 pályázatban beszerzett távcsövekkel néztek körül. A program kedvenc részét képezte a mászófal nyújtotta kihívás, valamint a kötél-csúszás.

3 felsős osztály a parkból gyalogosan, 6 kilométert megtéve tért vissza az iskolába, a többiek két fordulóval, busszal jöttek vissza Litérre.

Mindenki megtalálta a kedvének, tehetségének megfelelő mozgásformát, és remekül érezte magát.

A nap elérte célját: jó levegőn, sok mozgással járó tevékenységeket végeztünk.

Képek

fejlec