Sikeres tanulmányi versenyek Enyingen

2018. április 20-án részt vettünk az enyingi Tinódi Lantos Sebestyén Református Általános Iskola által szervezett tanulmányi versenyen, ahol 9 versenykategóriában, 13 iskola több, mint 160 diákja mérte össze tudását.

Iskolánkat az 5-6. évfolyamosok számára szervezett matematikaversenyen 2 fő képviselte: Amrein Dárius idén is első helyezést ért el, Fellner Máté pedig 4. lett!

Zongoraversenyen Petrik András Péter kiemelt arany minősítést kapott!

A hittanversenyen 5-8. osztályos korcsoportban az 5. osztályos református hittanosok négy fős csapata: Mós Anna, Szarapka Noémi, Luka Rebeka és Áment Kinga alkotta Kecskebékák csapata eredményes részvételükért elismerő oklevélben részesültek. 

Földrajzversenyen a Litéri koalíció csapat tagjai: Kovács Botond, Király Mátyás és Fehér Benjámin 92 %-os eredménnyel II. helyezést értek el!

Nagyon büszkék vagyunk a tisztességesen felkészülő és eredményesen versenyző diákjainkra, és köszönet illeti a felkészítő pedagógusokat is: Tasi Sándorné, Szabó J. Róbert, Szalontai Árpádné és Gyenes Viktor!