Szeretettel gratulálunk Rebekának és Zorkának!

2021. május 25-én Luka Rebeka, 8.osztályos diákunk életében először egy országos angol versenyen indult el, melyet Jane Haining skót származású nevelőnő munkásságának és mártírságának tiszteletére indítottak el évekkel ezelőtt.  201 végzős diák  jelentkezett az írás és szóbeli megmérettetésre, közülük 114-en református iskolákból. Rebeka ebben a „vidéki” kategóriában szerényen az 1. helyezettnek járó nyereményt hozta el: egy 4 napos skóciai utat (repülővel), mely 2022 nyarára szól. Szeretettel gratulálunk Rebi – angol tudásoddal történelmet írsz a Litéri REFORMÁTUS Iskolában! 

Fenyvesi-Benes Zorka (3.osztály) szombaton (2021. május 22-én) Országos fitkid bajnokságon vett részt Törökbálinton, ahol Dance „B” egyéni kategóriában 24 induló között 1.helyet ért el!