Születésnapi Tanulmányi Versenyek Enyingen

2021. október 15-én (péntek) került sor Enyingen, a Tinódi Lantos Sebestyén Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hagyományos születésnapi tanulmányi versenyeire. Ezen a napon 8 iskola, 90 diákja 6 versenyszámban mérte össze tudását, tehetségét. Iskolánk minden versenyszámban indított diákokat, így összesen 16 tanulóval neveztünk a megmérettetésre. Az eredmények önmagukért beszélnek:

Nyelvtani fejtörő verseny 3. osztályosoknak: 3. helyezés. Csapattagok: Waldmann Réka és Márta Bendegúz.

Komplex játékos vetélkedő 4. osztályosoknak: 1. helyezés egyéniben: Mészáros Péter. Résztvevők: Szabó Bernadett és Mester Kristóf, akik emléklapban részesültek.

Rajzverseny: 2. helyezést ért el Kövesdy Virág 3. osztály, különdíjat kapott Bíró Zselyke 4. osztály. Résztvevők: Fenyvesi-Benes Zorka 4. osztály és Molnár Kitti 3. osztály, akik emléklapban részesültek.

Országok, zászlók, címerek: játékos földrajzi vetélkedő. 8. osztályos csapatunk 1. helyezést ért el! Csapattagok: Vidics Edina, Bacsó Dániel és Gardó Bence.

Természetismeret vetélkedő 7. osztályosoknak, egyéni verseny: Bozsoki Vendel János 1. helyezés, Justin Zalán 7. helyezés!

Magyarország képben, hangban: műveltségi vetélkedő, csapatverseny. A csapat tagjai: Szolgai Réka (7. osztály) és Feil Dorka (8. osztály): eredményes részvételért emléklapban részesültek.

Gratulálunk diákjainknak, és köszönjük a felkészítő pedagógusok munkáját!