Tankönyvosztás, taneszközlista, tanévnyitó ünnepély

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A tankönyvosztás időpontja: 2016. augusztus 29-30. (hétfő-kedd), 15.00-18.00. Helyszíne: az iskola. A tankönyveket SZÜLŐI ALÁÍRÁSSAL lehet átvenni! A tankönyvosztásra – akinek fizetnie kell a könyvekért – készpénzt nem kell hozni, mivel számlát és csekket kapnak, így a tankönyvek árát postai úton vagy banki átutalással lehet befizetni.

A taneszközlistákat ide kattintva tölthetik le: 1. osztály 2. osztály 3. osztály 4. osztály Felső tagozat összevont

A tanévnyitó ünnepély időpontja: 2016. augusztus 31. (szerda) 17.00. Helyszíne: az iskola udvara. Diákjainknak megjelenés ünneplő öltözetben! Kérjük leendő első osztályos tanulóinkat és szüleiket, hogy fehér ingben/blúzban érkezzenek a tanévnyitó ünnepélyre! Köszönjük! 🙂

Az ünneplő öltözet:

Fiúknál:

  • Ünneplő cipő (fekete vagy sötét színű), tehát nem sportcipő!
  • Fekete vagy sötét ünneplő nadrág
  • Fehér ing (a nadrágba betűrve), (nyakkendő, sötét zakó)

Lányoknál:

  • Ünneplő cipő (fekete vagy sötét színű), tehát nem sportcipő!
  • Fekete vagy sötét, minimum TÉRDIG ÉRŐ szoknya
  • Fehér ing/blúz/ruha, amely a vállat teljes egészében takarja, és nem átlátszó!
  • Smink és köröm-és hajfestés nélkül kérjük a megjelenést (ez az iskolai házirendben is szerepel! A házirend betartása minden diákunk kötelessége!)

 

meghívó-page-001