Új pedagógus kollégáink bemutatkozása III.

Sorozatunk 3. részében iskolánk új történelem, erkölcstan és etika szakos tanára mutatkozik be, aki Feketéné Németh Diána távolléte ideje alatt tanít majd iskolánkban. Fogadják szeretettel Tarnóczai Géza tanár Úr bemutatkozását!

Kép honlapra

Tarnóczai Gézának hívnak, 10 év tanítási gyakorlattal rendelkezem és jó érzésekkel, pozitív szemlélettel kezdem meg a munkát a Litéri Református Általános Iskolában. Történelem és erkölcstan, etika szakos pedagógus vagyok. Szakmai pályám során dolgoztam általános és középiskolában, valamint tankönyvszerzőként is. Nagyon fontos területnek tartom a tehetséggondozást, eddigi tanítványaimmal számtalan versenyeredményt értem el. Bízom benne, hogy a litéri diákokat eredményesen tudom felkészíteni a középiskolai tanulmányokra, illetve a tehetséges és motivált tanulókat versenyekre is. Nős vagyok és családcentrikus. Érdeklődési körömbe tartozik a történelem mellett a zene és a sport. Kedvenc sportágam a labdarúgás.