Új ivókutak iskolánkban

Az „EFOP-1.8.5-17 Menő menza Litéren” pályázat keretében az iskolaudvaron két ivókutat létesítettünk annak érdekében, hogy a napközbeni játék és sportolás közben diákjaink mindig friss vízhez jussanak! Az ivókutakat a gyerekek gyorsan használatba is vették. A kivitelezési munkák magas színvonaláért köszönettel tartozunk Ifj. Bacsa Róbert vállalkozónak! A „Menő menza Litéren” pályázat folytatódik, hamarosan újabb eszközökkel bővül iskolánk!

[slideshow_deploy id=’4261′]

akadalymentes_icon

Az „EFOP-1.8.5-17 Menő menza Litéren” pályázat keretében az iskolaudvaron két ivókutat létesítettünk annak érdekében, hogy a napközbeni játék és sportolás közben diákjaink mindig friss vízhez jussanak! Az ivókutakat a gyerekek gyorsan használatba is vették. A kivitelezési munkák magas színvonaláért köszönettel tartozunk Ifj. Bacsa Róbert vállalkozónak! A „Menő menza Litéren” pályázat folytatódik, hamarosan újabb eszközökkel bővül iskolánk!