Újabb fejlesztések a „Menő menza” pályázat keretében

A héten újabb szakaszhoz érkezett a Litéri Iskoláért Alapítvány „Menő menza Litéren” (EFOP 1.8.5-17) pályázatának megvalósítása: az iskolakertbe felállításra került a szerszámtároló, a két ebédlőnkbe pedig új étkezőasztalok és székek érkeztek. A tárgyi eszközbeszerzések értéke több, mint 1 millió Forint. Az eszközökön kívül folyamatosak az egészséges életmóddal, táplálkozással kapcsolatos tájékoztató-felvilágosító órák is: ezen a héten a 7. osztályosaink vettek részt 3 interaktív órán.

 

akadalymentes_icon

A héten újabb szakaszhoz érkezett a Litéri Iskoláért Alapítvány „Menő menza Litéren” (EFOP 1.8.5-17) pályázatának megvalósítása: az iskolakertbe felállításra került a szerszámtároló, a két ebédlőnkbe pedig új étkezőasztalok és székek érkeztek. A tárgyi eszközbeszerzések értéke több, mint 1 millió Forint. Az eszközökön kívül folyamatosak az egészséges életmóddal, táplálkozással kapcsolatos tájékoztató-felvilágosító órák is: ezen a héten a 7. osztályosaink vettek részt 3 interaktív órán.