Véget ért a tavaszi úszótanfolyam

[slideshow_deploy id=’2215′]

Február elejétől, tíz alkalommal úszásoktatáson vehettek részt alsós diákjaink (1-4. osztályig 92 diák) a balatonfűzfői uszodában. Az elsősök és másodikosok három oktató segítségével a kismedencében sajátították el a hát- és gyorsúszás alapjait. A 3. és 4. osztályosok már a nagymedencében is próbára tehették ügyességüket. A képek is bizonyítják, szinte minden kisgyerek örömmel, felszabadultan vett részt a foglalkozásokon. Jó volt látni, hogy akik kezdetben bátortalanul, néha könnyeikkel küszködve mentek be a vízbe, az utolsó foglalkozáson már felszabadultan ugráltak be a medencébe.

Fontosnak érezzük, hogy a Balaton közelében élő diákjaink ne féljenek a víztől és megfelelő úszástudással rendelkezzenek, ezért is szervezünk minden évben diákjainknak úszásoktatást. Nagyon köszönjük Litér Község Önkormányzatának, az Iskolának és természetesen a Szülőknek is, hogy jelentős anyagi támogatásukkal hozzájárultak diákjaink biztos úszástudásának megszerzéséhez.

Kertészné Kárpáti Katalin tanító, alsó tagozatos munkaközösség-vezető

További fényképek ide kattintva elérhetőek: Úszásoktatás 2016. tavasz