Véget ért az őszi úszásoktatás

Iskolánk 3. és 4. osztályos tanulói (összesen 55 tanulónk) – folytatva a tavasszal megkezdett tanfolyamot – szeptember és október hónapokban 5 alkalomból (alkalmanként 2*45 perc időtartamú) álló úszásoktatáson vettek részt a balatonfűzfői uszodában. Mindkét osztályunk fegyelmezetten és aktívan teljesítette a feladatokat, sokat fejlődtek diákjaink. Az utolsó alkalommal névre szóló oklevéllel és sport szelettel gratuláltunk minden diákunknak! Köszönjük a szülők és iskolánk anyagi támogatását, hogy megvalósulhatott ez a program is!

Az edzői csapatot Spengler András igazgatóhelyettes tanár úr vezette. Edző kollégák voltak ebben a szemeszterben: Rózsa László gyógytestnevelő tanár, úszóedző és Gyenes Viktor tanár úr.

Tavasszal folytatjuk a 2/A és 2/B osztályokkal! 🙂