5N koncert és Mikulás disco

2022. december  10-én az 5N zenekar a Szülői Közösség segítségét kérve mikulás disco-t rendezett a Művelődési házban. A rendezvény hangulatában az iskolai mikulás bulikat elevenítette fel. Nagyon jó volt látni a gyerekek önfeledt örömét, jókedvét és a közös táncot. Érezhető volt, hogy már nagyon hiányzott számukra ez a fajta közösségi együttlét, amit az elmúlt időszakban nélkülözniük kellett. 

Iskolánk diákjainak fegyelmezettsége és magatartása példaértékű volt. Hálásan köszönjük minden kedves szülőtársunknak a segítséget, mellyel bármilyen módon hozzájárult a rendezvény sikeréhez.

Külön köszönjük Litér Község Önkormányzatának és Polgármester Úrnak, hogy térítésmentesen biztosították számunkra a helyszínt.

Reméljük, hogy az 5N zenekar kezdeményezésének a közeljövőben lesz még folytatása.

Lőrincze-Pap Helga SZK elnök