Ajándékozz szeretetet – ajándékozz szeretettel!

2018 karácsonyán tegyük szebbé azoknak a gyermekeknek az ünnepét, akik egyébként mástól nem kapnának ajándékot, sőt, a mindennapjaikat is nélkülözésben töltik. Csempésszünk egy kis törődést, különleges szeretetet az ünnepükbe! Aki megteheti, hogy saját gyermekein kívül másnak is vásárol ajándékot, vagy van otthon olyan játék, amin másnak meglepetésként örömöt okozhat, kérem gondoljon rájuk is.

Mi kerüljön a csomagba?

  • írószer
  • játék
  • könyv
  • tisztálkodási szer
  • sapka, sál
  • egy kedves üzenet
  • sok – sok szeretet

A cipős-dobozba összekészített ajándékokat 2018. december 5-ig lehet leadni az iskolatitkárnál.

Az ajándékokat a Magyar Református Szeretetszolgálat munkatársai továbbítják a rászoruló gyermekekhez. A Szeretetszolgálat munkájáról további információ található a jobbadni.hu weboldalon.

Köszönjük!