Bűn-és balesetmegelőzési délután

2018. október 26-án, péntek délután a Balatonalmádi Rendőrkapitányság szervezésében valósult meg iskolánkban a bűn-és balesetmegelőzési délután, amelynek keretében diákjaink interaktív rendőrségi programokon vehettek részt. A biztonsági öv szimulátor segítségével megtudhatták, hogy miért életbevágóan fontos mindig és minden körülmények között bekötni az autóban a biztonsági övet, kerékpárjaikat a rendőrség munkatársai közlekedésbiztonsági szempontból átvizsgálták, ellenőrizték, totót tölthettek ki, és osztatlan sikert aratott a rendőrkutyás bemutató. Hálásan köszönjük a Balatonalmádi Rendőrkapitányság munkatársainak munkáját, és külön köszönet illeti iskolarendőrünket, Vaszari Attila körzeti megbízottat, aki a programot koordinálta, és akinek segítségére mindig számíthatunk!

[slideshow_deploy id=’4985′]