Bozsik foci és kosárlabda

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban lehetőség van jelentkezni az alábbi edzésekre:

KOSÁRLABDA : péntekenként 16 órától Kertész László vezetésével. A részvétel díjmentes. A pontos beosztást az edző készíti el a jelentkezések alapján. Első foglalkozás: 2020. szeptember 11. (péntek). 16.00.

FOCI (Bozsik foci program 1-4. osztályosok számára): keddenként 16 órától Kovács László edző vezetésével. A részvétel díjmentes. A pontos beosztást az edző készíti el a jelentkezések alapján. Első foglalkozás: 2020. szeptember 15. (kedd). 16.00.

Kérjük, hogy gyermekük részvételi szándékát előzetesen jelezzék az alábbi online jelentkezési felületen:

http://kerdoivem.hu/kerdoiv/1092106001/

Felhívom figyelmüket, hogy Szülők továbbra sem tartózkodhatnak az iskola területén, ezt szépen kérjük, tartsák be!

Köszönjük!