Előzetes jelentkezés a 2024/2025-ös tanév első évfolyamára

Tisztelt Szülők! 

A Litéri Csivitelő Óvoda és Bölcsőde előzetes tájékoztatása alapján a tankötelessé váló nagycsoportosok magas létszáma miatt indokolt lehet a 2024/2025-ös tanévben induló első évfolyamon kettő osztály indítása.

Iskolánk elkötelezett a minőségi, keresztény oktatás-nevelés mellett, ezért szeretnénk szakmailag alaposan előkészíteni az új tanévet. Ehhez elengedhetetlen, hogy a lehető legpontosabb adatokkal rendelkezzünk azon óvodások számáról, akiknek szülei a mi iskolánkat szeretnék választani.

Tisztelettel kérjük a Szülőket, hogy az alábbi, online kérdőív kitöltésével segítsék munkánkat, és ha biztosan tudják, hogy gyermeküket iskolánkba szeretnék beíratni, jelezzék ezt számunkra!

Köszönjük, hogy a kérdőív pontos kitöltésével hozzájárulnak a Litéri Református Általános Iskola 2024/2025-ös tanévében induló első évfolyamának előkészítéséhez!

Kérdés esetén keressenek minket bizalommal az igazgato.literiskola@gmail.com címen!

Köszönjük együttműködésüket!

A kérdőív kitöltésének határideje: 2024. február 28. (szerda)

https://www.survio.com/survey/d/A7C9H7L3Q4T7N9I5Y

Tisztelettel: Gyenes Viktor igazgató