Forgalomkorlátozás járdafelújítás miatt!

Tisztelt Szülők!

Litér Község Önkormányzata megkezdi a Petőfi utca járdájának felújítását. Ennek nagyon örülünk, és köszönjük szépen, hiszen ez a járdarész már nagyon rossz állapotban van, és naponta sokan is használják. A felújított járda biztonságos lesz, és sokkal szebben is fog kinézni!

A járdafelújítás forgalomkorlátozással fog együttjárni. A munkavégzés idejére szíves türelmüket és együttműködésüket kérem!

A felújítás első, tervezett munkanapja: 2023. november 10. (péntek). Tervezett befejezés: 2023. december 1.

Kérjük, hogy péntektől NE HAJTSANAK BE a PETŐFI UTCÁBA gépjárművel!

Javaslatok a gépjárművel érkezőknek:

1. A Dózsa György utca és a Petőfi utca kereszteződésétől a gyerekek fel tudnak sétálni az iskolához, és autóval meg is lehet fordulni.

2. A Bajcsy utca-Bódi Mária Magdolna utca-Magtár utca, illetve a Dózsa György utca-Rákóczi utca útvonalon elérhető az iskola nagykapujával szembeni parkolósáv, ahol továbbra is biztosított a parkolás. Kérjük Önöket, hogy a Petőfi utcára innen se hajtsanak ki!

Köszönöm szépen türelmüket és együttműködésüket!

Gyenes Viktor

Igazgató