Kiállításmegnyitón jártak kerámia tanszakosaink

2023. február 27-én kiállításmegnyitón jártak kerámia tanszakos diákjaink: Zircen, a Bakonyi Természettudományi Múzeum közművelődési termében nyitották meg a kavicsfogú álteknős tiszteletére készített szobrokból rendezett kiállítást, amelynek apropója, hogy a kiállított művek jelentős része épp a kerámia tanszakosaink munkája, akik büszkén tekinthették meg kiállított munkáikat! A megnyitó során Katona Lajos Tamás geológus ismertette a kavicsfogú álteknős „életútját”, majd a diákok gyurmából készíthettek teknőst, vagy bármit, amihez kedvük volt. Végezetül egy kitűzővel kedveskedtek a Múzeum munkatársai a gyerekeknek. Köszönjük a Bakonyi Természettudományi Múzeum munkatársainak a meghívást, és a lehetőséget, Kató Balázs tanár Úrnak pedig, hogy velünk tartott!