Körzeti diákolimpiai eredményeink :)

Labdarúgás

2022.04.06. IV. kcs. – Körzeti Labdarúgás Diákolimpia

A tavaszi fordulóval folytatódtak az idei tanév labdarúgó eseményei. Öt iskola csapatai mérkőztek meg egymással. Két erős csapattal szemben a tisztes helytállás volt a cél, a másik két meccsre győzelmi esélyekkel léptünk pályára. A két nyerhető meccsből egyet sikeresen teljesített a csapat, a másikon oltári helyzeteket hagytunk ki és egy góllal alulmaradtunk. A két igazán nehéz mérkőzésen voltak remek megmozdulásaink és több gólt is sikerült szereznünk. A fiúk mindent megtettek, de nem tudtunk bravúrt bemutatni.

A végelszámolásnál a 3. helyet szerezte meg a csapat! Nagyon szép teljesítmény, gratulálunk a fiúknak!

Csapattagok:

 • Bacsó Dániel
 • Hanisch István
 • Justin Zalán
 • Kondics István
 • Kondics Zsolt
 • Térmeg Gergely

2022.04.07. II. kcs. – Körzeti Labdarúgás Diákolimpia

A 3. és 4. osztályos focistáink április 7-én, csütörtökön, Balatonalmádiban vettek részt a diákolimpia körzeti döntőjében. Négy-négy csapat játszott egymással körmérkőzést, és mindegyik csapatból a győztesek jutottak tovább. Csajágtól Balatonfüredig nyolc iskola diákjai küzdöttek egymással egy kitűnően megrendezett sportversenyen. A lelkesedés és a jókedv nem hiányzott a kis csapatból, ám ez nem volt elég a továbbjutáshoz. Ne felejtsük el, hogy ez a diákolimpia volt a fiúk életében az első, valódi téttel járó mérkőzés. A hozzáállásuk biztató. Jó munkát és kitartást kívánunk nekik a folytatáshoz!

2022.04.12. I. kcs. – Körzeti Labdarúgás Diákolimpia

Az 1-2. osztályosokból álló 10 bátor legényünk immáron második alkalommal lépett pályára: ősszel indult a labdarúgó diákolimpia szintén Balatonfűzfőn, és most elérkeztünk a tavaszi megmérettetéshez. Becsületesen küzdött a 2 fő első osztályos és 8 fő második osztályos tanulóból álló csapatunk, de most a legerősebb csapatokkal álltunk szemben: Balatonalmádi I. és II., és Balatonfűzfő csapatai. Tisztességesen küzdve, a becsületes 4. helyen zártuk ezt a kört. Köszönet illeti Kovács László edzőt, Dancs Csaba és Petkes Csaba tanár urakat, és köszönjük a Zöldágnak a kisbuszt! 🙂 Jövőre folytatjuk!

Atlétika 2022.04.08. II-IV. kcs. – többpróba csapat- és összetett egyéni verseny, egyéni pályabajnokság

Az idei tanévre nagyon erős csapatokat tudtunk indítani, reménykedtem szép eredményekben! Nagyon hosszú, feszültséggel teli nap után nagyon szép eredményekről tudok beszámolni! Nem volt olyan diákunk, aki érem nélkül tért haza a versenyről. Mindenki, akár csapat, akár egyéni versenyről legyen szó kitartóan, szépen versenyzett. Voltak, akik előszőr léptek atlétika pályára, remélem megérezték a sportág szépségét, kihívásait. Jövőre is számítok az idei év résztvevőire! Tudjuk min lehet még javítani! 😊

Eredmények, résztvevők:

II. korcsoport – egyéni összetett verseny (3 szám: 60 m, távolugrás, kislabdah.)

 • II. helyezés – Bősze Blanka Bogáta
 • III. helyezés – Szamosi Ádám

III. korcsoport – csapatverseny (4 szám: 60 m, 600m, kislabdahajítás, távolugrás)

 • II. helyezés – Feil Milla, Kozó Hanna, Pécz Lilla, Térmeg Sára, Tóbiás Lilien, Waldmann Jázmin
 • II. helyezés – Böröndi Zsombor, Izsó Rómeó, Molnár Roland, Pintér Alex, Pintér Marcell, Vincze Botond

III. korcsoport – egyéni összetett verseny (4 szám: 60 m, 600m, kislabdahajítás, távolugrás)

 • II. helyezés – Pintér Alex

IV. korcsoport – csapatverseny (5 szám: 100m, 800m, távolugrás, kislabdahajítás, súlylökés)

 • II. helyezés – Borbás Bianka, Frank Fanni, Jónás Titanilla, Paksa Katalin, Vidics Edina
 • III. helyezés – Bacsó Dániel, Gardó Bence, Hanisch István, Justin Zalán, Kondics István, Térmeg Gergely, Vida Erik

IV. korcsoport -egyéni versenyszámok

 • III. helyezés – Súlylökés à Térmeg Gergely
 • III. helyezés – Magasugrás à Hanisch István

A verseny jegyzőkönyveket még nem kapta meg az iskola. Még várunk egyéni számban eredményeket:

Vidics Edina – 100m síkfutás

Borbás Bianka – súlylökés

Gratulálunk minden résztvevőnek! Szép teljesítmény volt lányok-fiúk!