Nyílt nap az alsóban!

2014. március 26-án, szerdán 8–10 óráig tartjuk következő nyílt napunkat a Litéri Református Általános Iskola alsó tagozatában. Az elmúlt héten a felső tagozatot és a harmadik osztályt látogathatták az érdeklődő szülők.

Szerdai programunk célja kettős: Az 1., 2. és 4. osztályosok szüleinek lehetőséget nyújtunk az óralátogatásokra, emellett várjuk a leendő első osztályosok szüleit is, hogy órán is találkozzanak a jövő kisdiákjainak osztályfőnökeivel. (Károlyiné Ildikó negyedikes tanórát tart az első órában, Kondicsné Szilvi pedig másodikos órát a második osztályban.) A negyedikesek szülei pedig a második órában angol órát látogathatnak.

10 órától várjuk egy kis kötetlen beszélgetésre a leendő elsősök szüleit! Minden kedves érdeklődőt szeretettel fogadunk. Jöjjenek, nézzék meg, mennyit ügyesedtek, okosodtak gyermekeik ebben a tanévben!

Kisantal Tibor ig.