Nyitott Kapuk Napja iskolánkban

Sokan tettek eleget a meghívásnak 2023. december 2-án, szombaton 9-12 óra között, és látogatták meg intézményünk elkészült és átadott új épületszárnyát, valamint a régi épületeket. Az idős generációtól a fiatalig minden korosztály képviseltette magát, nagyságrendileg 150 vendéget fogadtunk ezen a napon. A Szülői Munkaközösség tagjai az étkezőben fogadták a vendégeket, nemcsak kedves szóval, hanem finom süteményekkel, kávéval. Az intézmény vezetője, Gyenes Viktor, az intézményvezető helyettes, Pintér Katalin és Spengler András, valamint alsós és felsős kollégák egyaránt szeretettel vezették körbe az érdeklődőket.

Jó volt hallgatni a régi történeteket az idősebbek részéről.

Egyik kedves vendégünk fogalmazta meg, hogy bár különböző építési stílusú a három épület, a hangulata azonos. S valóban így van, családias légkörben, jól felszerelt tantermekben tanulhatnak és nevelkedhetnek diákjaink szeretetben és keresztyén szellemiségben. Hála érte Istennek!

Faust Zita