Vivi és Dani vízilabdás diákjaink sikerei

Egy-egy sikerrel, illetve vereséggel rajtolt a hétvégén a Balaton Vizilabda Klub lánycsapata és gyermek IV-es alakulata. Szombaton (09.21) debütált a Balaton Vizilabda Klub első lány csapata a DVL gyermek II-es bajnokság fiú mezőnyében, melynek egyik kapusa Paizs Vivien, 8. osztályos diákunk.

2008-asaink mindkét „arcukat” megmutatták a székesfehérvári játéknapon, ugyanis előbb nem akármilyen teljesítménnyel, 12-1-re legyűrték a Tatabányát (27-6 volt a lövések száma!), majd  8-0-ra alulmaradtak a Kanizsa VSE-vel szemben. Paizs Péter Dániel, iskolánk 5. osztályos tanulója (kapus)a két mérkőzésen hárított két büntetőt is és összességében 9/17-es védési mutatót tett a kapuból a közösbe.

Gratulálunk Vivinek és Daninak, és további sok erőt és kitartást kívánunk az edzésekhez, és a versenyekhez!